Rok 2018

Kategorie: Hlavní stránka Zveřejněno: pondělí 21. květen 2018 13:05 Napsal Jana Mašková Vytisknout E-mail

Rok 2018

V  roce 2018 se prověřuje to, co bylo změněno před dvanácti lety, a to z hlediska skutečné podstaty toho, co je platné a funkční, a také z hlediska toho, po čem hluboce toužíme.

Možná vás popadne vztek

Možná se v letošním roce stane, že dostanete jednoduše zlost. Zlost na to, jak vás stávající systém omezuje v tom, co byste chtěli. Možná budete mít také vnitřní potřebu se bouřit. V takovém případě mám pro vás řešení. Jednoduše tu energii, kterou byste jinak projevovali svůj vztek a zlost, sveďte do konstruktivních kolejí a začněte si efektivně (a také efektně) plnit to, po čem toužíte, aniž byste se museli bouřit.

Touha

Vaše hluboké touhy jsou s to napomoci nejenom vaší, ale i celkové proměně a uskutečnění toho, co se zdá být neuskutečnitelné...

Daniel Landa a „TOUHA“

Zas a znovu si můžete připomínat to, co zpívá Daniel Landa ve své písni TOUHA. Zazpívejte si tu písničku společně s Danem a pak snad lépe pochopíte a budete vnímat její hloubku. Uvědomíte-li si svou skutečně hlubokou TOUHU, pak je to ta nejmocnější síla v životě, v tom má Daniel Landa nesporně pravdu...

https://www.youtube.com/watch?v=xBUkhCTprls

Inspirace a náhlé vhledy a vnuknutí

Při naplňování své TOUHY můžete využít i inspirace a náhlých vhledů.

Jak to funguje?

Jak funguje inspirace a náhlé vhledy? Naprosto nečekaně a nepředvídatelně. Prostě vás něco napadne, tak si to zapíšete a pak tuto informaci pošlete dál – např. celá tato stránka i celý web „AstroJinak“ vznikl takovýmto způsobem, stejně jako různé projekty - v letošním roce je to např.Roční projekt pro rok 2018, s nímž se můžete vědomě zapojit do hluboké proměny vašeho vlastního života a tím i toho, co dnes (nejen ve vašem životě) přestává být  platné a funkční. Informace, které jsou v tomto projektu uvedeny, by měli znát především ti, kteří to s Věkem Vodnáře myslí opravdu vážně a chtějí být mezi prvními, kteří se stanou skutečně vnitřně svobodnými jedinci.

Jak to všechno mohlo takto vzniknout?

Je to z toho důvodu, že jsem využila příznivých vesmírných konstelací, které bývají patrné pouze jednou za několik století. Tutéž příležitost chci dát i vám. Kdy dochází k podobnému působení v roce 2018, to se dozvíte z Ročního projektu pro rok 2018.

Proč to všechno dělám?

Jednoduše proto, aby měl každý člověk možnost dospět k vnitřnímu osvobození, podobně jako já. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že je to fajn, ale je s tím spojena spousta práce... Je to z toho důvodu, že podstatou skutečné svobody není "nicnedělání", ale to, že můžete svobodně dělat to, co je pro vás důležité, a sdílet to s ostatními lidmi.

TOUHA - Co může být problémem a co nám může pomoci?

Při naplňování toho, co souvisí s našimi TOUHAMI, jsou nám kladeny různé překážky, které musíme překonávat. Existují totiž jiné energie, které nám mohou v naplňování naší TOUHY bránit a které mohou přímo škodit, protože při jejich působení se naše energie projevuje negativně, takže ona nadějná touha nakonec končí (v tom lepším případě) pouhými vzpourami a protesty. Na druhou stranu však existují i energie, které mohou pomoci. O jaké energie se jedná? To vám ráda prozradím v emailech, k jejichž odběru se můžete přihlásit v závěru této stránky.

TOUHA něco udělat…

Pokud se vás právě teď zmocňuje touha něco udělat, abyste se mohli osvobodit, udělejte tedy něco pro to, aby se mohla projevit i vaše inspirace a náhlé vhledy. Inspirovat vás mohou např. informace v Ročním projektu pro rok 2018.

Koho to může zajímat především?

Tyto informace

  • jsou  inspirativní v zájmu sjednocení především pro ty, kteří se narodili v letech 1955-1970
  • mohou probouzet originalitu prostřednictvím náhlých vhledů a vnuknutí u lidí narozených v letech 1974-1981
  • mohou rozpoutat mohutný transformační proces u lidí narozených v letech 1983-1995

Začátek … a co bude dál?

Všechno je jednou poprvé a všechno to, co je dnes, muselo v minulosti začít. Totéž platí i směrem do budoucnosti – máme-li si připravit lepší budoucnost, pak musíme nejprve začít – právě TADY a TEĎ.

Květen 2018

V době, kdy vznikla tato stránka, tedy v květnu 2018, se hovoří o tom, že "přetrvává napětí", a to jak na osobní, tak na společenské i na mezinárodní úrovni. Napětí přetrvává i přes to, že se ustanovují řešení problémů. Toto "napětí" však má svou příčinu i své skutečné - hluboké a trvalé řešení, k němuž dospějete, pokud uchopíte samotnou podstatu těchto problémů. Právě to vám umožní Roční projekt pro rok 2018... 

Život a řád

TOUHA, stejně jako celý náš život, však má svůj vlastní řád, s jehož samotným základem se můžete seznámit v příštích dnech.

Jak začít?

Vzhledem k tomu, že patřím ke generaci lidí narozených v letech 1955-1970, kteří jsou schopni inspirovat a sjednocovat v zájmu toho, po čem hluboce toužíme, zpracovala jsem pro vás materiál, s jehož pomocí je možné se vzájemnou inspirací sjednotit. Napište si o tyto informace právě teď a už za pár dní můžete mít jasněji.

Co je cílem toho všeho?

Místo mnoha slov použiji opět píseň. Podstata toho, o co usiluji, je obsažena v písni, kterou už před mnoha a mnoha lety složil Jan Werich s Jaroslavem Ježkem a Jiřím Voskovcem...

TEN UMÍ TO A TEN ZAS TOHLE …

Zazpívejte si společně s Janem Werichem!

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/jezek-jaroslav-voskovec-jiri-werich-jan/ten-dela-to-a-ten-zas-tohle-28501

A teď s chutí do práce! Stačí vyplnit formulář k odebírání emailů...

K odběru mailů na téma TOUHA se můžete přihlásit kliknutím na tento odkaz.

Zobrazeno: 2517