Společnost

Kategorie: Společnost Zveřejněno: čtvrtek 8. září 2016 7:55 Napsal Jana Mašková Vytisknout E-mail

Nová podoba společnosti

S univerzálními poznatky a jejich začleněním do osobního života si tedy začínáme uvědomovat, že je skutečně v silách každého člověka začít utvářet novou, skutečně svobodnou podobu společnosti. Je to z toho důvodu, že díky cyklickému pohybu planet si můžeme lehce propojit to, co se děje v přítomnosti, s tím, co se dělo v minulosti i co se bude dít v budoucnu.

I těchto poznatků můžete využít v praxi, čímž nejenom že pochopíte přítomnost, protože tím, že se seznámíte se samotnou podstatou historických událostí, budete vědět i to, co je skutečnou příčinou problémů dnešní doby, ale budete vědět i to, jak si připravit podmínky pro budoucnost.

V tom vám pomohou tyto e-booky.

e-booku "Rok 2016 jako budoucnost historie a historie budoucnosti" se dozvíte, jak historie ovlivňovala rok 2016, tedy jakým obdobím historie odpovídá rok 2016.

V e-booku "Rok 2017 jako budoucnost historie a historie budoucnosti" se dozvíte, jak bude rok 2017 odpovídat historii a v jakém smyslu, i to, jak v tomto období obstát.

V e-booku "Nová podoba společnosti" předkládám univerzální pravidla, která by měla vejít v platnost v nové době. Tato pravidla jsou univerzální, tedy jsou zpracována tak, aby mohla fungovat v přítomnosti i v budoucnu v jakémkoli místě planety Země. Tato pravidla vycházejí z univerzálních principů a mohou se dále doplňovat na základě zkušeností a nových poznatků.

 

Zobrazeno: 1574