Spolupráce-rozesílat postupně každý den jeden princip

Kategorie: Hlavní stránka Zveřejněno: pondělí 17. duben 2017 17:48 Napsal Jana Mašková Vytisknout E-mail

Pro každý univerzální princip mám pro vás jedno řešení. Je jen na vás, zda využijete nabídky pro sebe nebo zda ji využijete pro své blízké, přátele či známé. Budete-li chtít, dám vám příležitost zapojit se do celého procesu tak, abyste napomohli šíření univerzálních principů mezi co nejvíce lidí a tím pomohli druhým lidem i sami sobě.

10.univerzální princip

BUDOVÁNÍ - VESMÍRNÁ ZKOUŠKA - POSTAVENÍ VE SPOLEČNOSTI

BUDOVÁNÍ řádu je něco jako BUDOVÁNÍ domu. Je-li dům postaven dobře a z kvalitního materiálu, pak vydrží dlouho a přežije mnoho generací. Nejinak je to i s řádem společnosti. Pokud lidé rozumí tomu, jak je řád společnosti nastaven, pak jsou schopni tento řád i dodržovat.

Pokud i vy uvažujete o tom, že byste si vybudovali nějaký dům, pak jistě budete potřebovat nějakého člověka, který BUDOVÁNÍ domů rozumí.

Pokud tedy přemýšlíte o tom, že byste si vybudovali dům, který by přežil staletí, nebo pokud chcete jednoduše bydlet,

odkaz na nějakou realitku a eventuálně na nějaké zedníky...

Proč jsem vybrala právě tyto partnery?

Při BUDOVÁNÍ vašeho vlastního bydlení si připravujete svůj vlastní prostor, který je nutný pro STABILIZOVÁNÍ, přičemž si překonáváním překážek také plníte VESMÍRNOU ZKOUŠKU. Máte-li své vlastní bydlení, pak se jistě také zlepší Vaše POSTAVENÍ VE SPOLEČNOSTI.

11.univerzální princip

OSVOBOZOVÁNÍ - PROBUZENÍ - PŘÁTELÉ

Jak jsme se dočetli v e-boocích k projektu, 11.univerzální princip je mj. i o společném podnikání. Za tímto účelem vás zvu do Partnerského programu AstroJinak, s nímž se můžete seznámit ZDE.

Takovýmto společným podnikáním se také lépe připravíte na důchod. Nevěříte? Zkuste se podívat na "Penzijní reformu trochu jinak", jak se o tom můžete dočíst ve stejnojmenném e-booku

12. univerzální princip

PŘIJÍMÁNÍ - SJEDNOCOVÁNÍ - NEVĚDOMÍ, uzavřené prostory

Ve 12. univerzálním principu se shrnuje všechno to, co souvisí s 1.-11.univerzálním principem, proto je dobré znát všechno to, co souvisí s Vesmírem a Vesmírnými energiemi i s tím, jak jsme my sami součástí toho všeho a jak nás vesmírné energie v každém okamžiku ovlivňují. Za tímto účelem je dobré se s těmito informacemi seznámit. S tím vám pomůže e-book "Jak porozumět vesmírným energiím?".

1. univerzální princip

ČINNOST - ZÍSKÁVÁNÍ - OSOBNOST

S 1. univerzálním principem začínáte s něčím novým, a to tak, aby to, s čím začínáte, bylo přirozené. Jedině tak budete moci v konečném efektu pouze pasivně PŘIJÍMAT to, co se k vám vrací. Ve vašich začátcích vám může pomoci e-book "Jak začínat tak, aby to bylo přirozené?"

Pokud budete začínat, tak začněte u sebe. Za tímto účelem si nechte zpracovat váš osobní "Podrobný rozbor horoskopu narození".

2. univerzální princip

STABILIZOVÁNÍ - SEBE-LÁSKA - FINANCE

V 2.univerzálním principu jde především o finance a naši vlastní "sebehodnotu". Finance jsou důležitou součástí života každého z nás a v tomto smyslu je zde již takřka "notoricky známým" pojmem "Cash Flow Kvadrant". Napadlo vás už někdy, že i tak "přízemní" věc, jako je Cash Flow Kvadrant, lze propojit s horoskopem jakéhokoli člověka? Pokud si chcete s oběma pojmy trochu "pohrát", nechte se inspirovat e-bookem "Cash Flow Kvadrant trochu jinak".

V 2. univerzálním principu jde v souvislosti se sebe-LÁSKOU také o potěšení svých pěti smyslů. To můžete dělat za pomoci kosmetiky Siberian Health. Chcete-li poznat hýčkající i povzbuzující účinky sibiřské kosmetiky, napište si o e-book, díky němuž můžete získat typy a triky pro vaše potěšení i půvab.

3. univerzální princip

 Pokud jste se seznámili s univerzálními informacemi a chcete pomoci s jejich šířením, zapojte se do Partnerského programu AstroJinak a napište si o postup, s jehož pomocí můžete šířit univerzální informace jednoduše a maximálně efektivně. O e-book zdarma si napište pouhým vyplněním formuláře ZDE

5.univerzální princip

E-book "Jak zvládnout dominantní energie (nejen) u dětí" (+horoskopy?).

V životě každého člověka, tedy i vašeho dítěte, je nejdůležitějších prvních 12 let, a tak využijte příležitosti a nechte si pro vaše dítě zpracovat "Dvanáctiletý cyklický horoskop pro prvních dvanáct let života"

"Terapie tvorbou webu",

6. univerzální princip

e-book "Maslowova hierarchie potřeb a univerzální principy"

E-book "Jak si zachovat pevné zdraví?"

 7.univerzální princip

Chcete-li si lépe porozumět s partnerem, nechte si zpracovat "Partnerský horoskop"

E-book "Jak si udržet harmonické vztahy?"

Jestliže chcete spolupracovat nebo hledáte lidi či firmy pro spolupráci, napište, co nabízíte a do jakého univerzálního principu vaše činnost spadá? Můžeme takto společně budovat databázi osob a firem, které budou časem spolupracovat a vzájemně se podporovat.

8. univerzální princip

8. univerzální princip nás vrací do minulosti a nutí nás odhalit to minulé a dávno zapomenuté. Víte například to, že rok 2012 byl propojen s egyptskými pyramidami? Více se o tom dozvíte z e-booků k egyptským pyramidám

E-book "Co má starobylý Egypt společného s naším životem? - 1.díl" vypovídá o tom, jak nás egyptské pyramidy vedou k sepětí se Zemí.

E-book "Co má starobylý Egypt společného s naším životem? - 2.díl" vypovídá o tom, jak nás egyptské pyramidy vedou k transformaci.

9.univerzální princip

Chcete-li při HLEDÁNÍ své budoucí cesty hledět s jistotou do budoucnosti, nechte si zpracovat váš osobní "Roční horoskop" nebo váš osobní "Dvanáctiletý horoskop"

Zobrazeno: 2889